Otázky a odpovede

HOME

OXYjet STAR

OXYjet LEO

OXY CRYSTAL

POSTUPY OŠETRENIA

KOZMETIKA

BUST FORM novinka

BODY FORM novinka

OXYjet HOME SET

NORA BODE

ŠTÚDIÁ OXYjet

FAQ

ODKAZY

KONTAKTY

TLAČ

ONLINE SHOP

CENNÍK

VELTRHYBez kyslíka by nebol na zemi žiadny ľudský život. Všetky naše životné procesy sú závislé na tom, aby bunky nášho tela boli stále dostatočne zásobené kyslíkom, aby mohla byť z živín a vitálnych látok vyrábaná energia.

Samozrejme to platí aj pre bunky našej pokožky: tiež ony musia byť stále zásobované energiou, aby mohli optimálne fungovať.

Kyslík – náš elixír života
Epidermis je vyslovene aktívna súčasť pokožky, najme jej najhlbšia vrstva buniek, stratum germinativum s bazálnou membránou. Tu dochádza k deleniu buniek a k ratu pokožky, prebiehajú tu dôležité imunologické procesy a v melanocytoch, ktoré sa tu nachádzajú, sa tvorí kožné farbivo melanín.

Dermis, ktorá leží pod ňou, hrá rozhodujúcu úlohu v procese starnutia pokožky. Tu sa tvoria štruktúry s obsahom kolagénu a kyseliny hyaluronovej, vďaka jej hydratačnej kapacite sa naše pokožka napne a pôsobí mladistvým hladkým dojmom.

Mladá pokožka: nepozná žiadny nedostatok energie. Je dostatočne zásobovaná kyslíkom a živinami prostredníctvom ciev – je čerstvá a vitálna.

Staršia pokožka je v dôsledku postupujúcej degenerácie ciev horšie prekrvovaná, do buniek pokožky sa tiež nedostáva kyslík a živiny v dostatočnom množstve.

Dôsledok: delenie buniek sa výrazne spomaľuje, pokožka sa stenčuje, vysychá, stáva sa zvráskavenou a dochádza k nerovnomernej pigmentácii.

Riešenie: jedinečná kombinácia kyslíka založeného na vyspelej technológii a vysoko účinných kozmetických formuláciách.

Technika
Zakladá sa na koncentráciách kyslíka z okolitého vzduchu. Ten sa skladá z 21 % kyslíku, hlavní podiel sa skladá z cca 78% dusíku, doplneného malým podielom iných plynov. Okolitý vzduch je nasávaný do systému OXYjet, je čistený cez filter a potom je odvádzaný dvoma komorami s molekulárnymi sieťami. Tie oddeľujú rôzne veľké molekuly kyslíku a dusíku. Vymývaním molekulárnych sít sa odstraňuje dusík zo systému prístroja, zostává čistý kyslík, koncentrovaný na max. 98 %.

Kyslíková tlaková injekcia bez ihly pomocou patentovaného prístroje Bode OXYjet je jemným a efektívnym riešením pre ošetrenie problematických kozmetických zón.

Pomocou impulzného tlaku kyslíku sa do hlbokých vrstiev pokožky nastrelia  vysoko účinné kozmetické formulácie a čistý koncentrovaný kyslík – bez ihly – jemne, efektívne a bezpečne!

Bode OXYjet
Zásoba účinných látok vytvorená v hĺbke pokožky po dlhú dobu vytrvalo rozvíja svoje pozitívne efekty. Náraz kyslíku účinkuje súčasne ako oživujúci impulz! Všetky kozmetické problémové zóny môžu byť ošetrené bezbolestne a bez vedľajších účinkov. Tvár, hlavne jemná pokožka okolo očí a pier, krku, dekolte a tele.

Vynikajúce výsledky ošetrení je možné očakávať hlavne pri:
  tvorbe vrások
  atrofickej pokožke
  poruchách pigmentácie
  nečistej pokožke
  problémoch s postavou
  vráskach a striách

Preukázaná účinnosť, v roku 1997 vedecká štúdia v Nemecku:
Medzinárodne renomovaný Frauenhofský inštitút biomedicínskej techniky v St. Ingbert dokladá 60krát urýchlenú tvorbu zásob pri použití systému OXYjet proti tvorbe vrások.

V roku 2007 vedecká štúdia v Anglicku:
medzinárodne uznávaný Institut Cornwall Dermatology Research, Peninsula Medical Schoolm Truro, potvrdzuje až 3 krát silnejšie prenikanie účinných látok pomocou systému OXYjet u rakovinových uzlíkoch v pokožke.