FORMOVANIE POPRSIA

HOME

OXYjet STAR

OXYjet LEO

OXY CRYSTAL

POSTUPY OŠETRENIA

KOZMETIKA

BUST FORM novinka

BODY FORM novinka

OXYjet HOME SET

NORA BODE

ŠTÚDIÁ OXYjet

FAQ

ODKAZY

KONTAKTY

TLAČ

ONLINE SHOP

CENNÍK

VELTRHY

BEAUTY TOX   CEROMONE   ADVANCED  SPECIALS
BODY SLIM Novinka    FORMOVANIE POPRSIA Novinka

OXYjet Bust Form Cream

Definícia:                 Krém na zväčšenie objemu pŕs a ich intenzívne spevnenie pre aplikáciu na krk, dekolt a prsia. Ľahká, nemastná konzistencia s jemnou vôňou.

Účinné zložky:       Komplex OXYjet Bust Form 5%, výťažok z mangostanu, Kdoule-hydrogel
,Faktor pre výrazné posilnenie buniek, Pululan, Izoflavony zo sóje, Panthenol , hydratačné zložky

 Účinok:                   -výťažky z plodov mangostanu sa získavajú zo šupky tohto ovocia (perikarp). Ich účinné zložky sa radia medzi xantony, flavonoidy a alkaloidy. Stimulujú tvorbu a ukladanie dodatočných zásob tuku, čím sa zväčšuje objem pŕs. Je posilnená prirodzená schopnosť ukladania lipidov.

 · Kdoule-hydrogel sa získava zo semien plodu kdoule. Vďaka svojim podporným vlastnostiam a schopností tvoriť povlak posilňuje táto látka „podpornú“ funkciu pokožky na krku, v oblasti dekoltu a pŕs tak, že zvyšuje ich elasticitu.  

· Faktor pre výrazné posilnenie buniek je vysoko aktívni biologický ferment zo zelenej riasy Chlorella vulgaris v kombinácii s proteínmi bieleho vlčieho bôbu. Jeho dôležité živiny špecificky stimulujú metabolizmus kože a dopĺňajú účinky mangostanu a kdoule-hydrogelu.

·
Pululan je polysacharid so spevňujúcimi vlastnosťami tvoriaci povlak, ktorý sa získava zo škrobu pomocou zvláštnych baktérií.

·
Izoflavóny zo sóje stimulujú tvorbu kolagénových vlákien podobne ako skutočné estrogénne hormóny, ale bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Takže pleť sa spevňuje prirodzene.

·
Panthenol stimuluje proces epitelizácie, ukľudňuje podráždenú pokožku a udržuje ju jemnú a vláčnu.

·
Hydratačné zložky pleti dodávajú svieži a príjemný pocit.

Aplikácie:    Aplikujte vždy ráno a večer na krk, dekolt a prsia a jemne vmasírujte do pokožky. Pre intenzívne ošetrenie naneste silnú vrstvu krému OXYjet Bust Form Cream na krk, dekolt a prsia, prikryte fóliou a nechajte pôsobiť 20 minút. Potom bude Vaša pleť vláčna a hebká.

 Objem:           100 ml a  500 ml

OXYjet Bust Form Treatment

Definícia:             Koncentrát pre zväčšenie objemu pŕs a ich spevnenie pre aplikáciu s použitím systému BODE OXYjet a pre intenzívne manuálne ošetrenie doma. Bez vône a bez olejov.

Účinné zložky:    Komplex OXYjet Bust Form 8%, výťažok z mangostanu,  Kdoule-hydrogel,  Faktor pre výrazné posilnenie buniek, Izoflavony zo sóje, Panthenol, Hydratačné zložky

Účinok:
· Výťažky z plodov mangostanu sa získavajú zo šupky tohto ovocia (perikarp). Ich účinné zložky sa radia medzi xantóny, flavonoidy a alkaloidy. Stimulujú tvorbu a ukladanie dodatočných zásob tuku, čím zväčšujú objem pŕs. Je posilnená prirodzená schopnosť ukladania lipidov.

 · Kdoule-hydrogel sa získava zo semien plodu kdoule. Vďaka svojim podporným vlastnostiam a schopností tvoriť povlak posilňuje táto látka „podpornú“ funkciu pokožky na krku, v oblasti dekoltu a pŕs tak, že zvyšuje ich elasticitu.  

· Faktor pre výrazné posilnenie buniek je vysoko aktívni biologický ferment zo zelenej riasy Chlorella vulgaris v kombinácii s proteínmi bieleho vlčieho bôbu. Jeho dôležité živiny špecificky stimulujú metabolizmus kože a dopĺňajú účinky mangostanu a kdoule-hydrogelu.

·
Izoflavóny zo sóje stimulujú tvorbu kolagénových vlákien podobne ako skutočné estrogénne hormóny, ale bez nepriaznivých vedľajších účinkov. Takže pleť sa spevňuje prirodzene.

·
Panthenol stimuluje proces epitelizácie, ukľudňuje podráždenú pokožku a udržuje ju jemnú a vláčnu.

·
Hydratačné zložky pleti dodávajú svieži a príjemný pocit.

Aplikácia:       Profesionálna kúra OXYjet Bust: aplikujte tenkú vrstvu koncentrátu OXYjet Bust Form Treatment na krk, dekolt a prsia a vstreknite za pomoci impulzného tlaku kyslíku a trysky OXYjet body. 

Aplikácia doma: aplikujte vždy ráno a večer na krk, dekolt a prsia a jemne rozotrite. Potom naneste krém OXYjet Bust Form Cream a jemne ho vmasírujte.

Objem:           150 ml a 500 ml


ŠPECIFIKÁCIA RADY

Princíp metódy kozmetického ošetrenia OXYjet Bust Form

K atraktívnemu dekoltu vždy patria nádherné prsia. Avšak z dôvodu zmien, ku ktorým dochádza počas obdobia tehotenstva, a hlavne v dôsledku normálneho procesu starnutia dochádza k ochabovaniu spojivového tkaniva v prsiach a teda ku strate tvaru poprsia. Ženy si často myslia, že ich prsia nie sú dostatočne pevné alebo že sú jednoducho príliš malé. Najmenej 96% spotrebiteliek by v prípade možnosti nechať si spevniť alebo zväčšiť poprsie uprednostnilo podstúpiť neinvazívne procedúry, hlavne z dôvodu zdravotných rizík spojených s operáciou.  

 

Koncept metódy kozmetického ošetrenia OXYjet Bust Form

Komplex rastlinného pôvodu Bust Form stimuluje tvorbu a ukladanie ďalších zásob tuku a tím zväčšuje objem poprsia. Komplex účinných zložiek bol vyvinutý a testovaný zvlášť pre aplikáciu v oblasti pŕs a dekoltu. Jeho princíp účinku sa zakladá na synergickom pôsobení obsiahnutých zložiek – mangostanu, kdoule-hydrogelu a „Faktoru pre výrazné posilnenie buniek“. Tvaruje kontúry v oblasti dekoltu a optimálne zvýrazňuje ženské krivky.     

Mechanizmus pôsobenia

Prso z veľkej časti tvoria tukové a spojivové tkanivá. Stimuláciou tvorby a ukladania dodatočných zásob tuku sa zväčšuje objem pŕs.

 obrázok kľúčnej kosti (Clavicula), veľký prsný sval (Musculus pectoralis major)hlboká svalová fascie prsa, rebro, vývod žlazy (Ducti), laloky žlazy (Lobi)tukové tkanivo

Účinné zložky

Výťažky z perikarpu mangostanu, ktoré tvoria výhradne xantony, flavonoidy a alkaloidy, boli použité k posilneniu prirodzenej schopnosti ukladať lipidy.

  

Pokožka pŕs a oblasť dekoltu ešte plnia funkciu podpory udržujúcu tvar pŕs. Kdoule-hydrogel posilňuje vďaka svojim podporným vlastnostiam a schopnosti tvoriť povlak „podpornú“ funkciu tejto časti tak, že zlepšuje elasticitu kože.

  

Faktor pre výrazné posilnenie buniek funguje ako dodávateľ základných živín a kompenzuje akútne deficity kožných buniek. Špecifickým spôsobom je stimulovaný metabolizmus pokožky. Tento faktor podporuje a doplňuje účinky mangostanu a kdoule-hydrogelu.

 

Vplyv na objem – dôkaz účinnosti

Štúdie vplyvu komplexu Bust Form na objem sa zúčastnilo celkom 66 žien vo veku od 18 do 44 rokov. Testované osoby mali veľkosť košíčku A alebo B. 

V jednoducho slepej štúdii boli simultánne liečené tri skupiny vždy po 22 osobách, pričom koncentrácie účinnej látky komplexu Bust Form boli buď 2% alebo 5% alebo 0% (placebo). Výrobok bol aplikovaný dvakrát denne na prsia a oblasť dekoltu. 

Skupina 1: 22 žien skúša výrobok s 5% komplexom Bust Form
Skupina 2: 22 žien skúša výrobok s 2% komplexom Bust Form
Skupina 3: 22 žien skúša výrobok s 0% komplexom Bust Form

Kozmetické ošetrenie sa vykonávalo po dobu troch mesiacov. Objem pŕs bol zmeraný pred zahájením kúry („deň 0“), potom 18. deň, 56. deň a 84. deň. Merania vykonal nezávislý dermatologický inštitút za štandardných podmienok a výsledky štatisticky vyhodnotil.  

Pravidlá merania

K meraniu objemu pŕs bol použitý merací prístroj PRIMOS Body. Týmto prístrojom je možné vykonať 3D snímky pŕs a vypočítať objem označenej oblasti. To umožňuje objektívne, neinvazívne a vysoko presné zistenie účinkov kozmetických a liečivých prípravkov na objem pŕs.

 

obrázok

zrkadlo – kamera 1 – projektor – kamera 2 – zrkadlo, delič svetla, meraný objekt

 

Analýza 3D snímkov

U každej osoby bolo vykonané meranie s použitím meracieho prístroja PRIMOS BODY v deň 0, 28. deň, 56. deň a v 84 deň. Namerané údaje boli vyhodnotené 3D analýzou.

Analyzačný režim meracieho prístroja PRIMOS Body porovnáva 3D súradnice po sebe nameraných údajov v 28., 56. a 84. deň s údajmi nameranými v deň 0. Software prístroja PRIMOS Body tieto údaje využíva k určeniu 3D súradníci absolútnej hodnoty. Prístroj PRIMOS Body je teda schopný s maximálnou presnostou stanoviť, k akému zväčšeniu objemu pŕs došlo.

 

graf zvisle: dĺžka (mm), vodorovne: výška (mm), šírka (mm)

 Vplyv na objem – výsledok                                       
3D-PRIMOS® - Analýza objemu pŕs

 

zvisle: zväčšenie objemu, vodorovne: dĺžka kúry – počet dní , ružová – 5% Bust Form
modrá – 2% Bust Form, žltá – 0% Bust Form (placebo)

1. V prípade placeba (0% Bust Form) i 2% prípravku Bust Form použitých k vykonaniu skúšky nedošlo ku zväčšeniu objemu pŕs.

2. U testovaného 5% prípravku Bust Form došlo k výraznému zväčšeniu objemu pŕs.

Výsledok:
· už po 28 dňoch aplikácie 5% prípravku bolo namerané zväčšenie objemu o 7%.
· po 84 dňoch bolo zaznamenané zväčšenie objemu až o 13%.

 

Spevňujúci účinok – dôkaz účinnosti
Elasticita pokožky je rozhodujúca pre tvar poprsia, pretože v samotnom prsníku nie sú žiadne svaly. Prsník je obalený kožou, ktorá ho podopiera a dodáva mu zakrivený tvar. Najdôležitejším faktorom pre docielenie atraktívneho poprsia je kvalita natiahnutia kože, ktorá siaha od brady, cez krk až po prsia. Táto plocha sa tiež vďaka svojej podpernej funkcii nazýva „prirodzená podprsenka“. Kvalita tejto podpornej funkcie závisí hlavne na pevnosti a elasticite pokožky v oblasti dekoltu.

„Prirodzenú podprsenku“ tvorí elastická a pevná pokožka!

 

Čo znamená slovo „elasticita“?
Obrazne povedané: Ako rýchlo sa pokožka navráti do svojho pôvodného stavu po natiahnutí prstami?

 

Princíp merania:
K určeniu elasticity pokožky bol použitý prístroj SEM Cutometer. Touto metódou sa dajú veľmi presne merať biomechanické vlastnosti kože. Procedúra sa zakladá na princípe vákuového sania, ktorým sa mierne nadvihne určitá časť pokožky a potom sa uvoľní. Čím rýchlejšie sa pokožka vráti do svojho pôvodného stavu, tím väčší je parameter elasticity pokožky.  

Podmienky testu:
Jednoduchej slepej štúdie sa zúčastnilo 40 žien starších 18 rokov s vekovým priemerom 44,3 rokov, ktoré boli klinicky zdravé a neboli tehotné. Boli rozdelené do dvoch skupín:

Skupina 1: u 20 žien sa testoval 5% komplex Bust Form
Skupina 2. u 20 žien sa testoval 0% komplex Bust Form (placebo)

Testované prípravky sa aplikovali dvakrát denne po dobu 28 dní. Meranie bolo prevedené v deň 0, 14. a 28. deň. Meranie vykonal nezávislý dermatologický inštitút, ktorý za štandardných podmienok štatisticky vyhodnotil výsledky. 

 

Spevňujúci účinok – výsledok:

Cutometer SEM – Biomechanická analýza pokožky

zvisle: elasticita pokožky, vodorovne: dĺžka kúry – 14 dní, 28 dní, ružová – 5% Bust Form, žltá – 0% Bust Form (placebo)

Výsledok:
1. Už po 14 dňoch aplikácie prípravku Bust Form sa výrazne zvýšila elasticita pokožky  v porovnaní s placebom.
2. Po tom, čo bol prípravok aplikovaný 28 dní, sa elasticita pokožky zlepšila o 10,8%.